Aktualności

WORD Tarnobrzeg pracuje już na systemie PWPW do obsługi egzaminów na prawo jazdy. W dniu wdrożenia nowego systemu WORD w Tarnobrzegu odwiedził Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl, który uczestniczył w prezentacji nowego standardu obsługi klienta.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 grudnia 2013 roku (piątek), Biuro Obsługi Klienta Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przyjmować będzie interesantów do godziny 15:30.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi podłączenia przyczepy i naczepy w ramach egzaminów na prawo jazdy kat. C1+E oraz C+E informujemy, iż w nasze pojazdy wyposażone są w złącza pneumatyczne typu Duomatic.