bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W TARNOBRZEGU PRZESZKOLIŁ STRAŻAKÓW Z GMINY BARANÓW SANDOMIERSKI

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu wychodząc naprzeciw potrzebom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Baranów Sandomierski przeprowadził szkolenie w zakresie ,,Kierowania Ruchem Drogowym”, mające na celu podniesienie kwalifikacji członków OSP w zakresie ratownictwa drogowego.

Po zakończeniu szkolenia odbył się egzamin teoretyczny i praktyczny. Wszyscy uczestnicy zakończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym i otrzymali zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia z zakresu wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym. Uroczystego wręczenia zaświadczeń w remizie OSP w Ślęzakach dokonał Dyrektor WORD w Tarnobrzegu Pan Kamil Klinka. Dodatkowo uczestników szkolenia zaopatrzono w kamizelki odblaskowe. 

Działania te wpisują się w czynności na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, chroniąc uczestników przed wypadkami i zdarzeniami drogowymi.

2-DSC 01062-DSC 01073-DSC 01184-DSC 01275-DSC 0109