bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

LEKCJE EDUKACYJNE Z ZAKRESU BRD W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BYSTREM W POWIECIE NIŻAŃSKIM

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu  przeprowadził 7 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Bystrem w powiecie niżańskim lekcje edukacyjne dla dzieci z klas 0 oraz  I-III.

Celem  zajęć  było zapoznanie uczniów z przepisami ruchu drogowego dotyczących: pieszych, rowerzystów oraz prawidłowego przewożenia pasażerów w samochodzie i autobusie. Następnie przy użyciu pomocy dydaktycznych jakimi są: sygnalizacja świetlna i przejście dla pieszych przećwiczono z dziećmi prawidłowe przechodzenie przez jezdnię w miejscach nieoznaczonych oraz na pasach z sygnalizacją i bez sygnalizacji świetlnej. Zajęcia były przeplatane bajkami edukacyjnymi, które utrwalały im zdobytą wiedzę. Omówiono również konsekwencje nieprzestrzegania przepisów związanych z poruszaniem się po drodze. Wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach zostały zaopatrzone w opaski i zawieszki odblaskowe. Celem zajęć edukacyjnych było zaszczepienie wśród  uczestników ruchu drogowego prawidłowych zachowań na drodze oraz propagowanie stosowania elementów odblaskowych.

1-DSC 00032-DSC 00073-DSC 00084-DSC 00115-DSC 00136-DSC 00197-DSC 00208-DSC 0023