bmc remedy integration http://mmorpg24.net/cialis.html ed herbal http://mmorpg24.net/kamagra.html herbal impotence remedies http://mmorpg24.net/viagra.html herbal impotence pills
Menu

WORD PRZEPROWADZIŁ LEKCJE EDUKACYJNE W ZESPOLE SZKÓŁ SPOŁECZNYCH W GLINACH MAŁYCH

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu przeprowadzili 29 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Społecznych w Glinach Małych zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w rożnych sytuacjach drogowych.

Uczniów szkoły podzielono na trzy grupy wiekowe dopasowując przekazywane treści do wieku uczestników szkolenia. Dzieci z klas 0 -III zostały zapoznane z prawidłowym poruszaniem się po chodniku i poboczu w asyście opiekunów. Następnie przy użyciu pomocy dydaktycznych jakimi są: sygnalizacja świetlna i przejście dla pieszych przećwiczono z dziećmi prawidłowe przechodzenie przez jezdnię w miejscach nieoznaczonych oraz na pasach z sygnalizacją i bez sygnalizacji świetlnej. Zajęcia były przeplatane bajkami edukacyjnymi, celem utrwalenia zdobytej wiedzy. Dzieciom z klas IV-VI przedstawiono zasady i kryteria egzaminu na kartę rowerową oraz przypomniano za pomocą prezentacji multimedialnej najważniejsze znaki i zasady obowiązujące rowerzystów na drodze. Młodzieży z klas VII wyjaśniono zasady i kryteria obowiązujące na egzaminach państwowych w WORD w Tarnobrzegu. Omówiono również najczęstsze przyczyny wypadków komunikacyjnych powodowanych przez młodocianych kierowców oraz ich skutki. Na zakończenie prezentacji pracownicy WORD odpowiadali na pytania młodzieży dotyczące przepisów ruchu drogowego. Młodzież i dzieci, które brały udział w zajęciach zostały zaopatrzone w różne elementy odblaskowe. Wiedza teoretyczna i praktyczna zdobyta przez słuchaczy przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gminy Borowa.

01-DSC 000302-DSC 001003-DSC 001104-DSC 001505-DSC 001606-DSC 002007-DSC 002108-DSC 002609-DSC 003010-DSC 0033