Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu w dniu 23.01.2014r. w ramach akcji „Ferie w Szkole” przeprowadzanej przez Szkołę Podstawową Nr 10 w Tarnobrzegu, zorganizował i przeprowadził zajęcia edukacyjne z zakresu wychowania komunikacyjnego pn. „BEZPIECZNIE NA DRODZE”.

DSC02986Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu w dniu 28.01.2014r. w ramach akcji „Zimowa Laba 2014” przeprowadzanej podczas ferii zimowych przez Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli zorganizował i przeprowadził zajęcia edukacyjne z zakresu wychowania komunikacyjnego pn. „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego wśród najmłodszych”.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu przy współpracy z Miejską Telewizją Tarnobrzeg zorganizował pokazową jazdę w Alko-goglach – specjalnych okularach, symulujących kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Zniekształcenie obrazu, spowolnienie czasu reakcji, problemy z oceną odległości – to tylko niektóre z efektów obecności alkoholu we krwi. W jaki sposób w praktyce wpływa to na kierowanie samochodem?