Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu 8 marca 2020 roku współorganizował konkurs pod nazwą  ,,Tylko dla kobiet ˮ z okazji Dnia Kobiet w Stalowej Woli.

W dniu 22.01.2020r. podczas „Zimowej Laby” w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przygotowali zajęcia edukacyjne z bezpieczeństwa ruchu drogowego, podczas których przeprowadzono prezentację multimedialną z bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci ćwiczyły bezpieczne przejście po pasach bez sygnalizacji świetlnej jak i z sygnalizacją. W ramach utrwalenia wiadomości starsze dzieci rozwiązywały testy związane z przepisami o ruchu drogowym, a dzieciom młodszym zorganizowano konkurs rysunkowy na temat przestrzegania zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Zwycięzcy konkursu biorący udział w zmaganiach otrzymali nagrody. Organizując tego typu zajęcia i konkursy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu propaguje świadome i odpowiedzialne postawy uczestników ruchu drogowego.

1-IMG_2418.JPG2-IMG_2476.JPG3-IMG_2478.JPG4-IMG_2516.JPG5-IMG_2546.JPG6-IMG_2597.JPG

 

W dniu 16.01.2020 r. podczas ferii zimowych, zorganizowano dla dzieci i młodzieży z Zalesia Gorzyckiego zajęcia w formie lekcji edukacyjnych, które poprowadzili: policjanci, strażacy oraz pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Wykładowcy z Ośrodka przygotowali prezentację multimedialną z bezpiecznego poruszania się po drodze. W ramach utrwalenia wiadomości młodzież rozwiązywała testy z przepisów ruchu drogowego a dzieciom młodszym zorganizowano konkurs rysunkowy, związany z przestrzeganiem zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Wszyscy uczestnicy biorący udział w zmaganiach otrzymali nagrody. Organizując tego typu zajęcia i konkursy Ośrodek propaguje świadome i odpowiedzialne postawy uczestników ruchu drogowego.

ZG1.jpgZG2.jpgZG3.jpgZG4.jpgZG5.jpgZG6.jpg